Hopi artık yeme içme sektöründe de boy gösterecek

01 Nisan 2016 Cuma

Hopi, Kahve Dünyası’nı üye markaları arasına ekleyerek yeme içme sektörüne de adım attı

hopi-artik-yeme-icme-sektorunde-de-boy-gosterecek

Türkiye’nin önde gelen kahve zincirlerinden Kahve Dünyası, Hopi’nin üye markaları arasına katıldı. Hopi, Kahve Dünyası ile birlikte yeme içme sektöründe de Paracık kazandırmaya ve katlamaya başladı. Hopi’liler Kahve Dünyası’ndaki 30 TL ve üzeri siparişlerde 5 Paracık kazanabiliyor ya da 5 Paracık’larını 2 kat değerli harcayabiliyor. Türkiye’deki tüm Kahve Dünyası noktalarında geçerli kampanyadan akıllı telefonuna Hopi indiren herkes yararlanabiliyor.


Yeme içme sektörüne girişin, Hopi’nin günlük hayatta daha fazla yer edinmesini sağlayacağını söyleyen Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, “Hopi’nin üye sayısı 3 milyonu aştı. Her gün 250 bin kişi Hopi’sine bakıyor, 40 bin kişi alışveriş yapıyor. Kahve Dünyası’yla birlikte her gün Hopi’siyle alışveriş yapanların sayısını artıracağız. Hedefimiz, akaryakıt ve havayolu ulaşımı sektörlerine de girerek alışveriş deneyimini daha da mükemmelleştirmek” dedi. Kahve Dünyası Satış ve Pazarlama Direktörü Görkem Özerise “Kahve Dünyası, Paracık kazandıran ve katlayan ilk kahve zinciri oldu. Hopi’nin yeme içme sektörüne bizimle girmesinden son derece mutluyuz. Müşterilerimiz artık Kahve Dünyası lezzetlerinin tadını çıkarırken Hopi’nin avantajlarından da faydalanabilecek.” diye konuştu.


Yeni hedefte akaryakıt ve havayolu ulaşımı da var
Hopi’nin 3 milyondan fazla kullanıcıya bir yıldan kısa sürede ulaştığını vurgulayan Onur Erbay şunları ifade etti: “Her gün 250 bin kişi Hopi’sine bakıyor ve 40 bin kişi Hopi’siyle alışveriş yapıyor. Hopi, Türkiye’de alışveriş alışkanlıklarını kökten değiştirdi. Kahve Dünyası’yla işbirliği yaparak yeme içme sektörüne giriş yapmak bizim için önemli bir adım. Böylece Hopi, günlük hayatta daha fazla yer edinecek. Hedefimiz, akaryakıt ve havayolu ulaşımı sektörlerine de girerek alışveriş deneyimini daha da mükemmelleştirmek.”


Kahve Dünyası lezzetleri Paracık’larla katlanacak
Kahve Dünyası’nın Türkiye genelinde 140 mağaza ile hizmet verdiğini belirten Kahve Dünyası Satış ve Pazarlama Direktörü Görkem Özer şöyle konuştu: “Kahve Dünyası olarak genişleyen ürün yelpazemiz ve mağaza ağımız ile müşterilerimize daha fazla lezzet sunmaya odaklanıyoruz. Kahve Dünyası’nda geleneksel Türk kahvesinden gurme ve aromalı kahve çeşitlerine 50’den fazla kahve çeşidini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca dondurma, çikolata ve hediyelik ürünlerimiz ile de her damak tadına ve zevke hitap ediyoruz. Kahve Dünyası, Paracık kazandıran ve katlayan ilk kahve zinciri oldu. Hopi’nin yeme içme sektörüne bizimle girmesinden son derece mutluyuz. Müşterilerimiz artık lezzetlerimizin tadını çıkarırken Hopi’nin avantajlarından da yararlanacak. Hem Paracık kazanacaklar hem de katlayarak harcayacaklar.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri