İclal Aydın, Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde

02 Mayıs 2014 Cuma

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden Anneler Günü’ne özel şiir dinletisi düzenlenecek. Şiir dinletisinin konuğu ise İclal Aydın

iclal-aydin-carrefour-bursa-alisveris-merkezinde

Yapımcı-sunucu, oyuncu ve yazar İclal Aydın 10 Mayıs Cumartesi günü 15.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek gitar eşliğinde şiir dinletisi ve imza gününde Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile buluşacak.

Anneler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek etkinlikte İclal Aydın şiir dinletisinin ardından imza günü ile sevenleriyle buluşacak. İclal Aydın’ın annelere özel hikayeler anlatacağı etkinliğe tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri davetli.
1990 yılından beri tiyatro ve televizyon projeleri üretiminde metin yazarlığı da yapan İclal Aydın’ın ilk kitabı Hayat Güzeldir 2001 yılında okurla buluştu. Ardından Bitmiş Aşklar Emanetçisi , Yaz Bitmesin, Gördüğüme Sevindim, Evlerin Işıkları Bir Bir Yanarken, Senin Adın Bile Geçmedi, Kağıt Kesikleri, Zeynep Lal Büyürken – “Resimler Rengarenkler”  ve Zeynep Lal Büyürken – ”Kanatlar” isimli kitapları yayımlandı.

2001-2013 yılları arasında önce Sabah sonra Vatan Gazetesi’nde söyleşiler ve günlük köşe yazıları yazan İclal Aydın, medya-yazın alanında üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve vakıflar tarafından bir çok ulusal ödüle layık görülmüştür. Aydın, televizyon ve sinema oyunculuğuna  devam ediyor.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri