ICSC finalisti M1 Merkez Konya

03 Nisan 2015 Cuma

M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi “2015 ICSC Solal Pazarlama Ödülleri”nde finalist olmaya hak kazandı

icsc-finalisti-m1-merkez-konya

M1 Merkez Konya AVM  alışveriş sektörünün pazarlama oskarları olarak kabul edilen 2015 ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde büyük bir başarı göstererek finalist oldu.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği ve her yıl alışveriş merkezlerinin pazarlama yönetimi alanında en iyi ve fark yaratıcı projelerini ödüllendiren ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde (Solal Marketing Awards) bir çok önemli proje yarışıyor. 1957 yılında kurulan ve dünya çapında 70 bin üyesi olan ICSC, her yıl alışveriş merkezlerinin dünya devlerini ve iş dünyasının liderlerini bir araya getirerek başarılı projeleri ödüllendiriyor.

M1 Merkez Konya AVM, Konya kentine karşı sorumluluğunu yerine getirmek ve ihtiyacı olanların
öğrenme, iş ve yaşam becerilerini geliştirmek hedefi doğrultusunda, 2014 yılında Selçuklu Halk         Eğitim Merkezi’nin öğretmen desteği ile AVM içerisinde, 16 branş’ta 28 farklı mesleki Kurs düzenleyerek bin 400 katılımcıya eğitim sağlandı.

Tüm dünyada ilgi ile takip edilen ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde 25 farklı ülkeden 232 proje arasından finalist olmaya hak kazanan M1 Merkez Konya AVM,  Kurumsal Soysal Sorumluluk projelerine büyük önem veriyor.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak; “Alışveriş Merkezimizin 2015 ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde finalist olmasından büyük gurur ve onur duyuyoruz Konya Kenti ve Konyalıların ihtiyaçlarına yönelik Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarımız bundan sonra da artarak devam edecektir .Özellikle insana yönelik eğitimin önemini gayet iyi biliyor ve inanıyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri