İK profesyonelleri bir araya geliyor

05 Kasım 2012 Pazartesi

“İnsan Kaynakları profesyonellerinin gelişim ve değişimine öncülük eden 2’nci HR Power Conference 6 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşecek”

ik-profesyonelleri-bir-araya-geliyor

Misyonu, tüm insan kaynakları profesyonellerinin gelişim ve değişimine öncülük etmek olan 2’nci HR Power Conference, yaratıcı ve yenilikçi yapısıyla 6 Aralık tarihinde Sheraton Maslak Otel’de gerçekleşecek. Konferansın bu yılki teması “İnsan Kaynakları Manifestosu” olacak. Türkiye’nin başarılı İK ve eğitim profesyonelleri ile önemli otoriteler, İK ve eğitim dünyasının bugününe ve geleceğine ilişkin önemli tespitlerde ve açıklamalarda bulunacaklar. HR Power Conference’da Türkiye’nin önemli holdinglerinin başkanları, CEO’ları, İK ve eğitim yöneticileri ile İK, eğitim, yönetim ve kişisel gelişim alanında otorite olan kişiler, bilgi ve deneyimlerini gün boyu katılımcılarla paylaşacak.

Konferansta, Kariyer.net internet sitesinde yayınlanan ve binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşecek anketler sonucunda “HR Power Ödülleri” de sahiplerini bulacak. Yaşam Boyu Başarı, En Başarılı İş İnsanı, En Beğenilen Firma, Sosyal Sorumluluk kategorilerindeki ödüller takdim edilecek.

2’nci HR Power Conference’da bu yıl Işıklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su, “Hayat Mücadele Değildir, Mücadele Hayattır” adlı kitabın yazarı Rıza Kutlu Işık, Carrefoursa İcra Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Guillaume de Colonges, Bosch A.Ş. CEO’su Steven Young, Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, Aras Holding İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Poyraz, Aksigorta İnsan Kaynakları Direktörü Melis Aslanağı, Ford Otosan İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Nursel Ölmez Ateş, Zorlu Holding İnsan Kaynakları Direktörü İbrahim İnceçam, Soyak Holding İnsan Kaynakları Direktörü Osman Ünal, Baltaş Grup Şirketleri Kurucu Ortağı, aynı zamanda “Kurum İçi Koçluk, “Duygusal Zeka”, “İz Bırakan Sunuş”, “Değişimde Değer Yaratmak” kitaplarının yazarı Prof. Dr. Zuhal Baltaş, Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) Etik Kurul Başkanı Dr. Habibe Akşit, Avea Çalışan Gelişimi ve Yetenek Yönetimi Direktörü Aslı Barış Seyis, Garanti Bankası Eğitim ve Gelişim Müdürlüğü Birim Müdürü Aylin Obalı, Yıldız Holding Öğrenme ve Gelişim Müdürü Erkan Dündar, RCBA Door Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. İsmet Barutçugil, Uzman Psikiyatrist Dr.Tanju Sürmeli, TurkMedya Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dilek Aydın Oransal, ve daha birçok konuşmacı bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri