İklim değişikliği ile mücadeleye DemirPark da katıldı

01 Nisan 2014 Salı

İklim değişikliğiyle mücadele dünya çapında devam ediyor. DemirPark AVM de “Gezegenimiz için hep birlikte ışıkları kapatıyoruz” kampanyasına katıldı

iklim-degisikligi-ile-mucadeleye-demirpark-da-katildi

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen “Dünya Saati”, 20.30 – 21.30 saatleri arasında WWF-Türkiye öncülüğü ile bütün dünya ile birlikte Türkiye’de de kutlandı. DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi de dış mekan aydınlatmalarını 20.30 – 21.30 saatleri arasında kapattı.

Şehirlerin desteğini sembolik yapıların ışıklarını kapayarak gösterdikleri kampanya kapsamında, Paris’teki Eyfel Kulesi, Roma’daki Kolezyum, New York’taki Empire State Binası, Times Meydanı, Londra’daki Big Ben, Moskova’daki Kremlin Sarayı, Çin Seddi, Piramitler vb. gibi dünyanın sembolleri arasında yer alan birçok ikonik yapı bir saatliğine karardı. 

WWF-Türkiye Genel Müdürü Tolga Baştak, “Bu yıl Dünya Saati için 7 bin şehirde bin 500’den fazla sembolik ve ikonik yapı bir saatliğine karardı. Türkiye’den de Boğaz köprüleri, Ayasofya Müzesi, Beylerbeyi Sarayı, Beykoz Kasrı, Dolmabahçe Sarayı ve Saat Kulesi, Galata Kulesi, Ihlamur Kasrı, Küçüksu Kasrı, Topkapı Sarayı ışıklarını kapatarak kampanyaya destek oldu” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri