İlk Subaru Impreza, Sahibiyle Buluştu

06 Ocak 2009 Salı

Zafer Plazadaki mağazalardan yapılan alışverişler sadece öderken değil sonrasında da kazandırdı; 3 adet 4x4 Subaru Impreza nın ilk talihlisi Hilal Vardar otomobilini teslim aldı.

ilk-subaru-impreza-sahibiyle-bulustu
9. Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkilileri gözetiminde çekilen kurada; 4x4 Subaru Impreza nın ilk talihlisi 011707 numaralı kupona sahip olan Hilal Vardar otomobilinin anahtarını Zafer Plaza AVM Genel Müdürü Engin Kobandan aldı. Vardar Zafer Plaza alışverişlerim için vazgeçilmez adres, geldiğimde her şeyi bulabiliyorum. Her yapılan çekilişe katılırdım bugüne kadar şans bana hiç gülmemişti ama bu sefer benden yana oldu. Çok mutluyum dedi. Zafer Plazanın 10. yılında piramidin altındaki yıldızlardan birine sahip olabilme şansını yakalamak için sadece, alışveriş merkezi içinde bulunan birbirinden seçkin mağazalardan 25 Ekim 2008 28 Şubat 2009 tarihleri arasında yapılan her 50 YTL lik alışveriş bir çekiliş hakkı ve 3 adet 4x4 Subaru Imprezadan birini kazanma şansı sağlıyor.10 yıldır zafer sizindi, 10'uncu yılında da zafer kazanmak, fırsatı hala elinizde o halde 4x4 lük heyecanı yaşamak için yapmanız gereken tek şey alışveriş fişleri ile kampanya kayıt masasına uğramak... Hala fırsatınız varken 24 Ocak ve 7 Martta yapılacak çekilişle 2009 model Subaruları kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri