İlyas Yalçıntaş’tan Cepa’da akustik konser

07 Kasım 2017 Salı

İncir ve İçimdeki Duman şarkılarıyla müzik listelerini alt üst eden pop müziğin yıldızı İlyas Yalçıntaş, Ankara Cepa Alışveriş Merkezi'nde akustik konser verdi

ilyas-yalcintastan-cepada-akustik-konser

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte yoğun bir kalabalık vardı. Kendi şarkılarının yanı sıra Arnavut Kaldırımı ve Onursuz Olmasın Aşk gibi pop müziğin klasikleşmiş şarkılarını da seslendiren İlyas Yalçıntaş, yoğun istek üzerine ilk kez türkü söyledi. Kesik Çayır türküsünü seslendiren Yalçıntaş, büyük alkış aldı. Türkülerle hayranlarını coşturan genç popçu: "Ankara türkülerine başlarsak bitiremeyiz." sözleriyle herkesi güldürdü.

 

Özellikle genç kızların büyük ilgi gösterdiği etkinlikte bir hayranı İlyas Yalçıntaş'ın mendilini ve su içtiği şişeyi alabilmek için saatlerce bekledi. Sonunda amacına ulaşan genç kız mendil ve şişeyle zafer pozu vererek arkadaşına sarıldı.

 

Kızların öpücük yağmuruna tuttuğu İlyas Yalçıntaş, önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak Yıldız Tilbe'nin tribüte albümünde “Arzular Arsız” isimli şarkıyı seslendirdiğini açıkladı.

 

Demet Akalın, Sıla, Hande Yener, Aleyna Tilki gibi isimlerin yer aldığı proje albümde bir şarkı seslendirmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Yalçıntaş: "Yıldız Tilbe müzik dünyasına damga vurmuş bir isim. Benim için böyle bir albümde yer almak büyük mutluluk." diye konuştu.

 

Ankara konserlerinin kendisi için ayrı bir yeri olduğunu söyleyen Yalçıntaş: "Askerliğimi Ankara'da yaptım. Buraya her geldiğimde askerlik anılarım aklıma geliyor." sözleriyle alkış aldı. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri