İndirimler Koçtaş’ta devam ediyor

05 Kasım 2014 Çarşamba

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş’ta indirimler devam ediyor

indirimler-koctasta-devam-ediyor

Evini ve hayatını güzelleştirmek isteyenlerin adresi Koçtaş, yeni sezon dekorasyon ürünlerinin de içerisinde bulunduğu birçok üründe yüzde 70’e varan indirimler sunuyor. Yoğun istek üzerine uzatılan Dev Sonbahar Fırsatları adlı kampanyada, mobilya ve dekorasyon ürünlerinin yanı sıra, banyo ve hırdavat kategorileri de indirimli ürünleriyle ön plana çıkıyor.

Kampanya, indirimli ısıtıcı ürünleriyle, kışa hazırlık yapmak isteyenler için de cazip teklifler sunuyor. Koçtaş’ın stoklarla sınırlı indirimleriyle evinizi güzelleştirmek ve soğuk kış ayları öncesi evinizin ihtiyaçlarını karşılamak için, size en yakın Koçtaş mağazasına uğrayabilir veya Koçtaş’ın internet mağazası (www.koctas.com.tr) ya da akıllı telefonunuza indirebileceğiniz mobil uygulaması ile kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri