İnegöl AVM’den konserli araba çekilişi

02 Mayıs 2013 Perşembe

İnegöl’ün alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi İnegöl AVM’nin, “Bu Kampanya Garajınıza Juke Oturacak” sloganı ile başlattığı kampanyasında sona gelindi ve 2 Nissan Juke çekiliş sonucu sahiplerini buldu.

inegol-avmden-konserli-araba-cekilisi

Açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine birbirinden özel fırsatlar sunan İnegöl AVM’nin“Bu Kampanya Garajınıza Juke Oturacak” sloganı ile başlayan ve sonucu heyecanla beklenen kampanyasında mutlu sona gelindi. Gerçekleşen çekiliş sonucu arabalar sahiplerini buldu.  Oldukça mutlu anların yaşandığı, 27 Nisan Cumartesi günü geçekleşen araba teslim töreni sonrasında ise hem talihliler hem de İnegöl AVM ziyaretçileri için unutulmaz bir konser gerçekleşti.

Pop müziğin sevilen ismi Gökhan Tepe İnegöllü hayranları için şahane bir konser verdi. Konser boyunca şarkılarla mest olan İnegöl AVM ziyaretçileri, konserin ardından gerçekleşen imza gününe de yoğun ilgi gösterdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri