İnegöl AVM’nin konuğu Kahraman Tazeoğlu oldu

01 Ağustos 2016 Pazartesi

İnegöl AVM ziyaretçilerini sevindirmeye devam ediyor. Kitap fuarı ile başlayan imza günlerinde hafta sonu Kahraman Tazeoğlu ve Temirağa Demir İnegöl AVM’deydi

inegol-avmnin-konugu-kahraman-tazeoglu-oldu

Farklı mimarisi, eğlence alanları, zengin marka karmasıyla 5 yıldır İnegöl ve çevre ilçelere hizmet veren İnegöl AVM 7’den 70’e yaptığı tüm aktiviteleri ile ziyaretçilerini memnun ediyor. 25 Temmuzda başlayan ve 25 ağustosa kadar devam edecek olan kitap fuarında her hafta sonu farklı yazarlar İnegöl AVM ziyaretçilerini bekleyecek. Kahraman Tazeoğlu ile başlayan kitap fuarı imza günleri Sinan Yağmur, Canan Tan, Asena Gülsüm Güneş gibi yazarlarla devam edecek.


30 Temmuz Cumartesi günü Kahraman Tazeoğlu şiir severlerle buluştu. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı, tüm ziyaretçilerin ilgiyle dinlediği Kahraman Tazeoğlu 17.00’dan 20.00’a kadar İnegöl AVM’de hem şiir okudu hem de bol bol kitap imzaladı. Hayranlarıyla buluşan Tazeoğlu fotoğraf çektirip küçük sohbetlerle sevenleriyle birebir ilgilendi.


31 Temmuz Pazar günü ise “Vedaların Adıyla” kitabının yazarı Tamirağa Demir İnegöl AVM’deydi! Sevilen yazar ziyaretçiler için küçük bir söyleşi yaptı. Söyleşinin ardından kitabını imzalayan Temirağa Demir sevenleriyle de fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri