İpek Yolu PERDER’de Vedat Cergibozan güven tazeledi

27 Ocak 2014 Pazartesi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı İpek Yolu PERDER’in Başkanlığına yeniden Vedat Cergibozan seçildi

ipek-yolu-perderde-vedat-cergibozan-guven-tazeledi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı İpek Yolu PERDER'in 2’nci Olağan Genel Kurul'u Gaziantep Zeugma Restaurant’ta gerçekleştirildi. Toplantıya tek aday olarak katılan Vedat Cergibozan, üyelerinin tamamının oyunu alarak güven tazeledi. Cergibozan, iki yıl daha başkanlık görevine devam edecek.

İpek Yolu PERDER’in yeni yönetim kurulunda ise Mehmet Deniz, Ömer Yenipınar, M.Metin Şentiryaki, Mustafa Taşdönderen, Abdullah Genç ve Hasan Basri Çelik bulunuyor.

Vedat Cergibozan, ikinci kez oybirliğiyle göreve getirilmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Cergibozan, “Gücümüze güç katıp her geçen gün daha da büyüyoruz. Şu anda 25 üye ile 137 satış noktasında faaliyetteyiz. Gaziantep, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Kilis illerindeki yerel marketler olarak bundan sonra daha güzel ve kaliteli hizmetler sunacağız" diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri