İstanbul Cevahir’e ödül yağmuru

06 Mayıs 2014 Salı

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, iletişim dünyasının en saygın yarışması Hermes Creative Awards’a 8 farklı kategoride ödül alarak damgasını vurdu

istanbul-cevahire-odul-yagmuru

Pazarlama iletişimi alanında dünyanın en seçkin ve yaratıcı projelerinin yarıştığı Hermes Creative Awards’da İstanbul Cevahir AVM: “TweetBox”, “Privilege Passport”, “Mutluluk İçinde”, “Bir Gülücük Ver” projeleri ile birçok kategoride binlerce uluslararası proje arasından seçilerek 2 “Platinum”, 4 “Gold”, 2 “Onur” ödülü olmak üzere toplamda 8 ödül aldı. 2014 Hermes Awards’da ödül yağmuruna tutulan Cevahir AVM, böylelikle kurumsal sosyal sorumluluk, halkla ilişkiler ve sosyal medya alanındaki başarılarına yenilerini ekledi.

TweetBox’a iki farklı ödül
Cevahir AVM, “TweetBox” etkinliği ile ziyaretçiler #hediyelercevahirde hashtag’i ile Cevahir’de alışverişi neden sevdiklerini anlattı, TweetBox’tan sürpriz hediyeler kazandı! Cevahir AVM, sosyal medyanın coşkusunu alışveriş merkezinin içerisine taşıdığı bu proje ile Hermes Awards yarışmasında Stratejik Program Alanı Sosyal Pazarlama Kategorisinde “Platinum” ödülü, Sosyal Medya Alanı Tüketici Katılım Kategorisinde de “Gold” ödülü kazandı.

Privilege Passport’a “Platinum” ödülü
Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin turistlere özel olarak geliştirdiği kart programı “Privilege Passport” projesi ile Stratejik Program Alanında Özel Kategoride “Platinum” ödülünü almaya hak kazandı.

Mutluluk İçinde’ye 2 ayrı dalda 3 ödül
Cevahir AVM’nin hayata geçirdiği dijital projesi “Mutluluk İçinde”, Sosyal Medya Alanı Çok Yönlü Proje Geliştirme Kategorisinde “Gold”,  Tüketici Katılım Kategorisinde “Onur” ödülü aldı Aynı proje ile Stratejik Program Alanında Dijital Pazarlama Kampanyası Kategorisinde yine “Onur” ödülüne layık görüldü.

Bir Gülücük Ver’e 2 adet “Gold” ödülü
İstanbul Cevahir’in, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile işbirliği çerçevesinde düzenlediği projesi ile ziyaretçilerinin yaptığı her 100 TL alışveriş için “Anadolu’da Bir Kızım Var Öğretmen Olacak” projesine 5 TL bağışta bulundu. İstanbul Cevahir’in “Bir Gülücük Ver” isimli sosyal sorumluluk projesi ile Stratejik Program Alanında Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Özel Kategorilerinde 2 adet “Gold” ödülü aldı.          


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri