İstanbul Optimum’da çocuklara 1 ay bayram

17 Mart 2015 Salı

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü’nde Nisan ayı boyunca ‘bayram’ havası yaşanacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklara şölen tadında bir ay sunan Optimum’da minikler eğlenceye doyacak

istanbul-optimumda-cocuklara-1-ay-bayram

İstanbul Optimum Outlet’in her hafta sonu minik ziyaretçileri için düzenlediği atölye çalışmaları, Nisan ayı boyunca çocuklara şölen tadında dakikalar yaşatacak. Her hafta sonu, Cumartesi ve Pazar günleri, saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında İstanbul’daki çocuklara keyifli anlar yaşatan Optimum Çocuk Kulübü’nün Nisan programında dopdolu bir içerik var.

Çocukların kendilerini en özel hissettiği aylardan biri olan Nisan ayında Optimum, minik ziyaretçileri için yine birbirinden farklı ve eğlenceli atölye çalışmaları düzenliyor. TED Rönesans Koleji’nin katkılarıyla, Optimum’un minik ziyaretçilerinin ücretsiz olarak katılacağı çocuk kulübü etkinlikleri, çocukların el becerilerini geliştiriyor ve çocuklara eğitici bilgiler veriyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da kutlanacağı Nisan programında; Eldiven Bebek Atölyesi, Parti Maskesi Atölyesi, Termometre Atölyesi, Süslü Taçlar Atölyesi, Rulodan Kelebek Yapımı Atölyesi, Rüzgar Gülü Atölyesi gibi daha birçok eğitici ve öğretici etkinlikler çocuklarla buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri