İstanbul PERDER ve Coca Cola’dan dev işbirliği

30 Ocak 2015 Cuma

İstanbul PERDER, 2015 eğitim takvimine Coca Cola işbirliğiyle gerçekleştirilecek reyoner eğitimleriyle başladı

istanbul-perder-ve-coca-coladan-dev-isbirligi

İstanbul PERDER, üye firmalarının çalışan kalitesini, sağladığı eğitimlerle artırmaya devam ediyor. 2015 yılının ilk eğitim programı Coca Cola işbirliğiyle başlatıldı. Reyonerlere yönelik eğitimde mükemmel hizmet,yüzde 100 iletişim, marcendasing, takım çalışması konuları ele alınıyor. 4 hafta sürecek eğitim programının ilk haftası bitirildi.

Eğitimlerin sonunda katılımcılara Coca Cola ve İstanbul PERDER işbirliğiyle hazırlanan başarı belgeleri dağıtılacak. İstanbul PERDER’in diğer bir yeni atılımı da eğitim merkezlerini her iki yakaya taşıması oldu. Eskiden sadece Kavacık’taki genel merkezinde eğitim veren İstanbul PERDER, üye firmalarının kentin her noktasına dağılmış olması ve perakende sektörünün yoğun çalışma koşulları nedeniyle her iki yakada da yeni eğitim merkezleri kiraladı. Böylece bütün üye firmaların  çalışanları, daha rahat eğitim alma imkanına kavuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri