İstanbul PERDER’in Yönetim Kurulu belirlendi

30 Mayıs 2014 Cuma

İstanbul PERDER’in başkanlığına Snowy Ulu Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ulu seçildi. Sapanca’da gerçekleştirilen 5'inci Olağan Genel Kurulu sonucu Yeni Yönetim Kurulu da belirlendi

istanbul-perderin-yonetim-kurulu-belirlendi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı İstanbul PERDER’in 5’inci Dönem başkanlığına Snowy Ulu Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ulu seçildi. Aynı zamanda İstanbul PERDER Başkan Yardımcılığı yapan Ulu, görevi İhsan Biçen’den devraldı. Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek, yeni görevinden dolayı Ramazan Ulu’yu tebrik etti.

Seçimin ardından bir teşekkür konuşması yapan yeni İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, “Yeni dönemde de birbirimize destek olduğumuz sürece daha da güçleneceğiz. Dernekler dayanışma ve kaynaşma yeridir. Biz de bu kaynaşma ve dayanışma duygusunu en üst düzeye taşımak için elimizden gelen tüm dayanışmayı ve özveriyi göstereceğiz.” dedi.

“Yüksek İstişare Kurulu kuracağız”
Bir önceki dönem çalışmalarından dolayı İhsan Biçen ve ekibine, yine Biçen döneminde kurulan Perakende Gelişim Platformu üyelerine teşekkür eden Başkan Ulu, şunları kaydetti: “Önümüzdeki dönemde Yüksek İstişare Kurulu oluşturmayı planlıyoruz. Bu kurulda akademisyenler, gazeteciler, perakendeciler olacak ve dönem dönem toplanarak sektörün sıkıntılarını paylaşacak, çözüm önerileri geliştireceğiz.”

İstanbul PERDER’in Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Biçen Market  - Sinan Biçen
Çağrı Market   - Mahmut Kara
Dinçmar Market - Nizamettin Taşçı
Doğan Market   - İbrahim Doğan
Dörtses Market  - Hüseyin Akyüz
Gökkuşağı Market  - Faruk Güzeldere
Hakmar Market - Soner Doruk
Kartal Market   - Tamer Dönmez
Mevlana Market  - Hacı Mırat
Mopaş Market   - Murat Narman
Onur Market   - Murat Doğan
Özen Market   - Rahmi Kartal
Özkuruşlar Market  - Ümit Kuruş
Paşmar Market   - Zeki Paşalı
Rammar Market  - Mahmut Karadağ
Sarıyer Market  - İhsan Korkmaz
Snowy Ulu Kardeşler  - Ramazan Ulu
Üçler Market   - Cemal Parlak


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri