İstanbul’un ilk prens ve prenses adayları belli oldu

08 Nisan 2013 Pazartesi

Best Model Çocuk Türkiye’nin İstanbul’daki prens ve prenses adayları dün Cefic Türkiye tarafından yönetilen CarrefourSA Bayrampaşa AVM’de gerçekleşen bir organizasyonla seçildi. İstanbul’un ikinci etap seçmeleri 20 Nisan’da CarrefourSA Ümraniye AVM’de yapılacak

istanbulun-ilk-prens-ve-prenses-adaylari-belli-oldu

Best Model of the World yarışmalarının kurucusu Erkan Özerman’ın organize ettiği Best Model Çocuk Türkiye seçmelerinin İstanbul etabı dün (7 Nisan) CarrefourSA Bayrampaşa’da gerçekleşti. Podyumda profesyonel mankenleri aratmayan prens ve prensesler rengarenk kıyafetleri ve performansları ile büyük beğeni topladılar. Ailelerin de heyecana ortak olduğu etkinlik alışveriş merkezi ziyaretçileri tarafından da ilgi ile izlendi.

Best Model of the World yarışmaları kurucusu Erkan Özerman, Best Child Model Türkiye Koordinatörü Ataberk Oral, Best Model of the World 2012 Sena Akay, Best Model of the World  2009 Erkan Meriç, Best Model 2007 finalisti yerli Paris Hilton Ece Filiz, Best Model Turkey 2012 ikincisi Özlem Ergin, Best Model of the World ikincisi Tuğçe Sarıkaya, Best Model Turkey 2012 Photomodel Ayşenur Özkan ve CarrefourSA Bayrampaşa AVM Müdürü Haki Ertürk’ten oluşan jüri üyelerinin seçtiği 4-8 yaş kategorisi kızlarda Sibel Melek Arat, 9-14 yaş kategorisi kızlarda Kayra Aleyna Zabcı, 4-8 kategorisi erkeklerde Görkem Güney ve iki birincinin çıktığı 9-14 yaş kategorisi erkeklerde Arman Yavaş ve Berkay Uykan ödüllerini Ataberk Oral’ın elinden aldılar.

Best Model Çocuk Türkiye seçmeleri
1 Haziran’da Bulgaristan’da yapılacak Best Child Model of the World yarışmasının dünya finaline Türkiye’den gönderilecek 4-14 yaş grubunun prens ve prenseslerin seçmeleri Mersin, Samsun, Ankara ve Bursa’nın ardından CarrefourSA Bayrampaşa AVM’de gerçekleşti. İstanbul’un ikinci etap seçmeleri 20 Nisan’da CarrefourSA Ümraniye’de gerçekleşecek. Organizasyon 21 Nisan’da İzmir’de yapılacak seçmelerle tamamlanacak.

Finale kalan 16 kız ve 16 erkek çocuk, Erkan Özerman başkanlığındaki profesyonel jüri karşısına çıkacak ve jüri her bölgenin birincisini belirleyecek. Bölge birincileri 23 Nisan’da Carrefour İçerenköy AVM’de (İstanbul) gerçekleşecek Türkiye finaline davet edilecek. Finale kalacak her çocuğa catwalk modeli, saç modeli, sempatiklik modeli gibi ödüller verilecek.

Finalde belirlenecek birinciler 1 Haziran’da Bulgaristan’da yapılacak “Best Child Model of the World” dünya finaline katılmaya hak kazanacak. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri