İstikbal ve Bellona’dan Bursa’ya 2 yeni mağaza

10 Kasım 2014 Pazartesi

İstikbal ve Bellona, Bursa’da 2 yeni mağaza daha açarak tüketicilere en yeni ürünleriyle merhaba dedi

istikbal-ve-bellonadan-bursaya-2-yeni-magaza

Boydak Holding Mobilya Grubu, Türkiye’nin lider mobilya markaları İstikbal ve Bellona ile mağazalaşma yolculuğuna devam ediyor. Bursa’nın Görükle mevkiinde faaliyete geçen İstikbal ve Bellona mağazaları Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak ve Boydak Holding CEO’su ve İstikbal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak’ın katılımıyla geçtiğimiz gün açıldı. İstikbal ve Bellona mağazaları toplam 10 bin metrekare üzerinde, en yeni ürünleriyle Bursalılara hizmet verecek.

Bu yıl mağazalaşmaya hız verildi
Boydak Holding Mobilya Grubu’nun lokomotif sektörleri olduğunu, mobilya markalarıyla tüm mağazaları kurumsal yapıya uygun olarak ve titizlikle kurduklarını belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, “Bu yıl mağazalaşma faaliyetlerimize hız verdiğimiz ve modern mağazacılık anlayışımızla her yere ulaşmaya çalıştığımız bir yıl oldu. Amacımız tüketicilerimize kusursuz hizmet vermek. Bu amaçla bugün burada Bursa mağazalarımızın açılışını gerçekleştiriyoruz” dedi.

4 milyon TL’lik yatırım gerçekleşti
Açılışta konuşan Boydak Holding CEO’su ve İstikbal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak ise “Boydak Holding Mobilya Grubu olarak Haziran ayında farklı bir anlayışla ele aldığımız İstikbal mağazamızın açılışına imza atmamızdan bu yana Bursa’ya ikinci gelişimiz. Bugün Bursa’da İstikbal markamızla 11’inci, Bellona markamızla da 13’üncü mağazamızı açıyoruz. Bu mağazalarımızın yatırımı için  4 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik” dedi.

Boydak, bugün itibarıyla Türkiye’de İstikbal olarak 853, Bellona markası ile de 752 mağazaya ulaştıklarını, yılın bitmesine az kala yeni anlayışla dizayn ettikleri mağazalarla hedeflerine de yaklaştıklarını belirtti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri