İtalyan Frette İstanbul mağazasını açtı

23 Kasım 2012 Cuma

Pek çok kraliyet ailesinin, politikacının ve ünlünün lüks ev tekstil markası İtalyan Frette İstanbul mağazasını açtı

italyan-frette-istanbul-magazasini-acti

Lüks ev tekstilinde 152 yılı geride bırakan Frette, İstanbul mağazasını açtı. Lüks nevresim takımları başta ev tekstilinde İtalya eski başbakanı Silvio Berlusconi, Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah dahil pek çok politikacı, kraliyet ailesi ve dünyaca ünlü yıldızlarının tercih ettiği İtalyan marka, şimdiden Türk elitlerin dikkatini çekti. Frette Başkan Yardımcısı Simone Bocchio, İstanbul’u dünyadaki en ilginç şehirlerden biri olarak tanımlayarak “İstanbul iki yüzü olan bir şehir; olasılıklar ve fırsatlarla dolu. İnşaat, gayrimenkul başta bütün ekonomi büyüyor” dedi.

Doğru şehir kriterleri
Simone Bocchio, tüm dünyada 200 mağazaları olduğunu hatırlatarak, Türkiye’de büyük umutlar beslediklerini söyledi. Birkaç yıl önce Türklerin evlerini gezerek İstanbul’da mağaza açma kararı aldıklarını hatırlatan Bocchio şöyle konuştu: “Bütün Avrupa’yı önüme serseler İstanbul ve Londra, derim başka da bir şey demem. Herkes Milano’ya iş ve alışveriş için gider ama kimse orada yaşamayı düşünmez. İstanbul’un insanları kendine çeken bir büyüsü var. Yeni bir şehre girerken güncel, zevkli, iyi giyinen insanlar ve lüks otomobiller gibi belli kriterler var. İstanbul bunu fazlasıyla karşılıyor.

Kaynak: Demet Cengiz / Hürriyet

 

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri