İzgören Akademi’den Bilgi Festivali

20 Kasım 2013 Çarşamba

Bursa İzgören Akademi, 21’inci Bilgi Festivali'ni “Hayatımız Film” temasıyla, Crown Plaza’da gerçekleştirecek

izgoren-akademiden-bilgi-festivali

23 Kasım Cumartesi günü 21’inci Bilgi Festivali düzenlenecek. Festivalin konuşmacıları hayatlarından kesitler sunarken, fuaye alanında, bilgi, sanat ve hoş sürprizler katılımcıları bekleyecek.

Film gibi hayatlar
Hayatımız Film temasıyla gerçekleştirilecek olan 21’inci Bilgi Festivali’yle ilgili bilgi veren, İzgören Akademi Bursa Bölge Müdürü Özlem Erbaşlar, “Her insanın kendi hayatı kendi filmidir. Aslında en güzel senaryolar siyah-beyaz karelerde gizlidir. Okuduğumuz kitaplardan aldığımız notlar, izlediğimiz filmlerden aklımızda kalan replikler hayatımıza işler, en önemlisi de hayallerimize.  Biz ekipçe bunlara inanıp yola çıktık. Konuşmacılarımız kendi hayatlarının filmlerini anlatsın, daha fazla kişiye ulaşsın, dinleyenler de duyduklarıyla hayallerini harmanlayıp kendi senaryolarını yazarlarken bizim de bir payımız olsun istedik” diye konuştu.

Etkinlikte sırt çantalı gezgin Erdem Gürses ülkeler arası 85 bin kilometreyi otostopla nasıl dolaştığını, Paralimpik Milli Okçu Gizem Girişmen engellere rağmen, neleri aşarak Milli Okçu olduğunu, Tokgözler Yönetim Kurulu Başkanı ve BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk,  pazarcı çocuğun zirve yolculuğunu, Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan memurluktan ticarete geçişini ve Doğtaş markasının doğuşunu anlatacak.

Şerif İzgören kitaplarını imzalayacak
21’nci Bilgi Festivali’nde İlişki ve Aile Terapisti Ebru Tuay Üzümcü ve Eğitmen Polat Doğru’nun sunumları gerçekleşirken müzik kariyerlerinde emin adımlarla ilerleyen Kerem Tuncer ve Süeda Çatakoğlu’nun keman ve piyano resitalleri de festivale dahil olacak.

İzgören Akademi Eğitmeni Oytun Yumşak, sazıyla “Sizin Yaş Kaç” diye  soracak ve yanıtını arayacak, İzgören Akademi kurucusu ve eğitmeni Ahmet Şerif İzgören okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalayacak.

Özlem Erbaşlar, “Ailenizle, iş arkadaşlarınızla, okul arkadaşlarınızla, dostlarınızla, o gün gönlünüzden kim geçiyorsa onunla 23 Kasım Cumartesi günü çayımızı, kahvemizi içmeye ve “Hayatımız Film” i izlemeye bekliyoruz. İzgören Akademi olarak iftiharla sunuyoruz” dedi. Erbaşlar ayrıca, “Tüm Bursalıları 21’inci Bilgi Festivali’ne bekliyoruz” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri