İzmir Optimum iş ortaklarıyla buluştu

23 Temmuz 2014 Çarşamba

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Yönetimi, “İş ortağımız” dedikleri kiracılarıyla iftar sofrasında bir araya geldi. Optimum terasındaki iftar yemeğine AVM’de yer alan mağaza yöneticileri ve marka temsilcileri yoğun bir katılım gösterdi

izmir-optimum-is-ortaklariyla-bulustu

Rönesans’a bağlı Optimum Outlet, Piazza ve Kozzy markalı AVM’lerin yönetimini üstlenen Rönesans Yönetim AŞ’nin Genel Müdürü Selçuk Şişman, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Müdürü Hilmi Noyan ve yönetim ekibinin ev sahipliği yaptığı iftar organizasyonu Baydöner Restoran’da gerçekleştirildi. Konuklarını tam kadro kapıda karşılayan AVM yöneticileri, mağaza temsilcileri ile bol bol sohbet etti.

Canlı fasıl dinletisinin tınıları eşliğinde özellikle yeni kampanyalar ve indirimler hakkında fikir alışverişinde bulunan konuklara geleneksel kıyafetli ramazan şerbetçisi aracılığıyla karadut şerbeti de ikram edildi.

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Müdürü Hilmi Noyan, iş ortaklarına AVM’nin başarısındaki katkılarından dolayı teşekkür etti. Ramazanın manevi değerine dikkat çeken Noyan, “Paylaşımın, hoşgörünün ve kardeşliğin öneminin bir kez daha hatırlandığı Ramazan’da sizlerle bir arada olmak bizleri mutlu etti.” dedi.

Rönesans Yönetim Genel Müdürü Selçuk Şişman da düşüncelerini, “Biz büyük bir aileyiz, bunu bugün daha net bir şekilde görebiliyoruz. Bu vesileyle hem AVM yönetimi ile mağazalarımız arasındaki, hem de kiracılarımızın kendi aralarındaki diyaloğu güçlendirme fırsatı bulduk.” sözleriyle ifade etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri