İzmir Optimum’da Oyuncak Olimpiyatları heyecanı

02 Ekim 2012 Salı

İzmir Optimum Outlet’te çocukları mutlu eden büyük bir etkinlik daha gerçekleşti. İzmir Optimum, tüm çocuklara geçtiğimiz günlerde 1’inci Oyuncak Olimpiyatları’nda unutamayacakları bir gün yaşattı

izmir-optimumda-oyuncak-olimpiyatlari-heyecani

İzmir Optimum Outlet, minik ziyaretçilerine yönelik etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 1’inci Oyuncak Olimpiyatları, çocuklara ve ebeveynlerine unutamayacakları eğlence dolu bir gün daha yaşattı.   

Yaklaşık 250 çocuğun katılımıyla büyük ilgi gören, dünyada çocuklar için hazırlanmış ve oyuncaklar üstüne kurulu ilk kapsamlı organizasyon olma özelliğine sahip Oyuncak Olimpiyatları’nda dereceye giren; ilk 3 kişiye Olimpiyat Madalyası’nın yanı sıra, birincilere hediye çekleri, ikinci ve üçüncülere Optimum’dan sürpriz hediyeler verildi.

Akülü Araba, Zıpzıp Balon, Lego, Oyun Hamuru, Beyblade, Kaykay, Yoyo, Uzaktan Kumandalı Araba, Basket ve Penaltı Atma, Play Station gibi tüm çocukların sevgilisi olan birçok oyuncak dalında yarışmaların yapıldığı 1’inci Oyuncak Olimpiyatları, İzmir Optimum’da çocuklara ve tüm ziyaretçilere tam bir karnaval havası yaşattı.

Ücretsiz pamuk helva ve patlamış mısır stantlarının yanı sıra palyaçoların sosis balonlar ve yüz boyamayla renk kattığı etkinlikte Radyo Pause da canlı yayın tırından çaldığı neşeli parçalarla ortamı hareketlendirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri