İzmirli çocuklar Kipa’yla “Masallar Ülkesi”ne gidecek

16 Kasım 2015 Pazartesi

Ziyaret ettiği her şehirde büyük ilgi çeken “Masallar Ülkesi” etkinliği bu kez İzmirli miniklerle buluşuyor. Çiğli Kipa AVM’de düzenlenecek etkinliğe katılan çocuklar, Rapunzel’den Pinokyo’ya en sevdikleri masal kahramanlarını canlandırma şansını yakalayacak

izmirli-cocuklar-kipayla-masallar-ulkesine-gidecek

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, düzenlediği etkinliklerle her yaştan müşterisine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Konuk olduğu Edirne ve Mersin Kipa AVM’lerde miniklerin büyük beğenisini toplayan “Masallar Ülkesi” etkinliği, bu kez İzmirli çocuklarla buluşacak.  21-29 Kasım günleri arasında Çiğli Kipa AVM’nin ev sahipliği yapacağı etkinlikte, çocuklar eğlenceli oyun ve aktiviteler aracılığıyla masalların büyülü dünyasına konuk olacak.


Minikler masal kahramanlarının yerine geçecek
Etkinliğe katılan minikler Rapunzel, Karga ile Tilki, Sindrella, Kırmızı Başlıklı Kız, Pinokyo, Pamuk Prenses ve 7 Cüceler ve Alaaddin’in Sihirli Lambası gibi en sevilen masalların kahramanlarını canlandırma şansını yakalayacak. Rapunzel’i tercih eden erkek çocuklar, prens olup prensesi kurtarmak için kuleye tırmanacak;  kız çocuklar ise kulenin içindeki merdivenlerden yukarı çıkarak Rapunzel’in uzun saçlarıyla poz verebilecek.


Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’i seçen minikler ise masala uygun kıyafetlerle cücelerin evinde gezinti yaparak masalın içinde yaşama şansını yakalayacak. Alaaddin’in Lambası etkinliğinde de çocuklar “Masallar Ülkesi” kahramanlarının hep birlikte sergileyeceği şovu izleyerek eğlenecek.


Etkinlik kapsamındaki masal aktiviteleri, haftanın her günü 15.00, 17.00 ve 19.00 saatlerinde olmak üzere üç seans halinde düzenlenecek. Alaaddin’in Sihirli Lambası etkinliği ise 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde düzenlenecek. Çocuklar birden fazla masal aktivitesine katılabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri