Journey koleksiyonunda büyük indirim

13 Ağustos 2015 Perşembe

Şık, romantik ve bir o kadar da enerji dolu Journey yaz koleksiyonunda indirim zamanı

journey-koleksiyonunda-buyuk-indirim

Koleksiyon; marin etkiler, mono-chrome parçalar ve fuşyanın enerjisi ile canlı ve neşeli bir yaz vaat ediyor. Baharın tüm renkleri, doğadan ilham alan natürel tonlarla birlikte Journey paletinde hayat buluyor. Canlı fuşyanın hâkimiyetindeki rengarenk kumaşlar, şifon ve ince dokularda buluşarak hem ofislere hem de gidilen davetlere yazın ferahlığını götürecek.

Yeni nesil ceket ve pantolon takımlar ise bu sezon “lacivert” in etkisi altında olacak. Yaz sezonunun favorisi beyaz ve canlı kırmızı ise marin etkiyi ofislere taşıyor.

Zamansız ikili siyah ve beyaz bu sezon ince çizgiler ve grafik desenlerle daha hareketli ve renkli bir sezonu vaat ediyor. Monochrome ofis şıklığı için hazırlanan, modern kesimli ceketler ve içine rahatlıkla kullanılabilecek elbiseler, koleksiyonun kilit parçaları arasında.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri