Jüri Özel Ödülü Lila Kağıt’ın

25 Kasım 2016 Cuma

Türkiye İhracatının Gizli Şampiyonlarından Lila Kağıt, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen törende ödülünü aldı.

juri-ozel-odulu-lila-kagitin

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Türkiye İhracatının Gizli Şampiyonları 15 Kasım’da düzenlenen törende ödüllendirildi. Lila Kağıt ise En Çevreci Şampiyon Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

 

Düzenlenen törende bir konuşma yapan Lila Kağıt Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Öğücü “Şirketimizin misyonunda, vizyonunda ve hemen her çalışmamızda çevreyi korumayı en önemli önceliğimiz yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizler, hem birey olarak hem şirket olarak bu dünyada emanetçiyiz. Bize emanet edilen dünyamızı aldığımızdan daha yaşanır bir hale getirmek ve gelecek kuşaklara öyle bırakmak zorundayız. Bu ödülü gelecek kuşaklar adına alıyorum” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri