Kahraman Tazeoğlu Forum Aydın’a geliyor

21 Ocak 2016 Perşembe

Forum Aydın, ünlü radyocu ve yazar Kahraman Tazeoğlu’nu ağırlıyor. Romantik şiirleri ve romanlarıyla gönüllerde taht kuran Kahraman Tazeoğlu 22 Ocak Cuma günü Forum Aydın D&R’da düzenlenecek imza gününde sevenleriyle buluşacak

kahraman-tazeoglu-forum-aydina-geliyor

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 22 Ocak Cuma günü son kitabı “Aşkla Kal” ile birlikte kalpleri yeniden fetheden Kahraman Tazeoğlu’nu ağırlayacak.

2004 yılında RAYAD (Radyo Yayıncıları Derneği) tarafından “En İyi Şiir Programcısı”, 2006 yılında da “Türkiye Yazarlar Birliği” tarafından “En İyi Radyo Programcısı” seçilen Kahraman Tazeoğlu, Forum Aydın D&R mağazasında düzenlenecek imza günü ve söyleşide sevenleriyle buluşacak.


2001 yılında yayımlanan “Seni içimden terk ediyorum” adlı kitabı ile şiir dünyasında iz bırakan Tazeoğlu, 22 Ocak Cuma günü saat 16.00’da düzenlenecek etkinlikte, okuyucuları ve dinleyicilerine hem imza dağıtacak hem de kendisi hakkında merak edilenleri cevaplayacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri