Kahraman Tazeoğlu okurlarıyla buluşuyor

12 Kasım 2013 Salı

Kahraman Tazeoğlu, ziyaretçileriyle buluşurken okur profilini de yorumladı

kahraman-tazeoglu-okurlariyla-bulusuyor

Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ’ye ait Adana Optimum Outlet ve Kahramanmaraş Piazza’da hayranıyla buluşan Kahraman Tazeoğlu, okur profilini “kitaplarımı kitap okumayı sevmeyenler okuyor. Hayatlarında kitaba yer olmayanların da eline kitap vermiş olmak beni inanılmaz mutlu ediyor” diyerek yorumladı.

Gördüğü ilgiyi gazetecilere değerlendiren Tazeoğlu, ‘’İnsanlar artık yeni nesil yazarlar arıyor. Ben insanların aradıklarını, okumak istediklerini yazıyorum. Okurlarım kitaplarımda kendilerinden birer parça buluyorlar’’ dedi.

Yeni kitabı “Bukre”de,  sitem, tutku, arzu, aşk, sevgi ve hayal kırıklığı gibi insanların hayatlarının bir döneminde mutlaka yaşadıkları duyguları dile getiren Tazeoğlu, “Artık aşk kayıp, okurlarım, o kaybolan aşkı burada buldular” ifadelerine yer verdi. Bunun yanı sıra Tazeoğlu, yeni kitabının bir yıl sonra okurlarıyla buluşacağını söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri