Kale Market Çınarlık Mahallesi’nde şube açtı

30 Aralık 2015 Çarşamba

İşletmeciliğini genç işadamı Ufuk Balcı’nın yaptığı ve Ünye’de yerel marketler zinciri haline gelen Kale Market, Niksar, Pazaryeri, Saray, Atatürk ve Bayramca şubelerinden sonra 6’ncı şubesini Çınarlık Mahallesi’ne açtı

kale-market-cinarlik-mahallesinde-sube-acti

7 yıldır yürüttüğü çalışmalarla yerel market zincirini her geçen gün güçlendirdiklerini söyleyen Ufuk Balcı, “Biz Ünye’nin yerel bir markasıyız. Tüm hemşerilerimizden bu anlamda destek bekliyoruz” dedi. Kale Market Semt Mağazacılığı 250 metrekare alanda 2 kasa 15 çalışanı ile hizmet verecek.

Kale Marketler Zinciri sahibi Ufuk Balcı, 2008 yılından bu yana Ünye’de marketçilik alanında hizmet verdiklerini söyleyerek, “Biz Ünye’nin yerel bir markasıyız. Tüm hemşerilerimizden bu anlamda destek bekliyoruz. Ünye değerlerine sahip çıktığı sürece bir noktaya gelecek, bundan sonra da ulusal zincirlerle olan mücadelemiz devam edecek.”dedi.


AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Ünyelilerin yerel değerini ortaya çıkarmasının Ünye halkına gurur kaynağı olduğunu ifade ederek, “Ufuk Bey’in 6’ncı marketi açıldı, ben inşallah 36’da olur diyorum. Bu teşebbüsünden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Yolu açık olsun.” dedi. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar; Kale Marketler Zinciri’nin 6 şubesinde 60 kişi istihdam eden ve aileleriyle birlikte yaklaşık 300 kişinin geçimini sağlayan işletme sahibi olarak Ufuk Balcı’yı tebrik etti.


Çamyar; “Ufuk Balcı, marketçilik anlayışına yeni bir ufuk kattı. 6 markette toplam 60 kişinin istihdam edildiğini söyledi, ortalama bir evde 5 kişi yaşadığını varsayarsak 300 kişinin ekmek yediğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla ilçe bazlı yerde bu kadar insana aş vermek önemlidir. Ülke ekonomisine bakıldığında Ünye, ciddi bir ivme yakalayan ilçelerden biri. Bunu kendi değerlerimizi ve kendi markamızı ortaya koymak şartıyla gerçekleştirebiliriz.” dedi.


“Ulusal marketler Ünye’ye niye geliyor, Gelmesinler demek yerine; ulusal marketten çok daha kaliteli zincirler oluşturmak ve tercih noktalarını bu bölgelere yönelterek yerel ölçekte rekabet edebilmenin yollarını aramak önemli” diyen Çamyar, “Bu anlamda Kale Market, gerçekten adından söz ettiren bir noktaya doğru ilerlemekte ve şubeleşme konusunda sürdürmüş olduğu hizmet noktasında kaliteyi ortaya koymaktadır” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri