Kale Outlet Center’dan Evsizsiniz Projesine destek

28 Mart 2014 Cuma

Bodrum’dan yola çıkan “Barınaklar Çözüm Değil! Ev Sizsiniz...” projesi Alışveriş Merkezleri'ni geziyor

kale-outlet-centerdan-evsizsiniz-projesine-destek

Bodrum Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi tarafından bir “insani sorumluluk projesi” olarak hazırlanan “Barınaklar Çözüm Değil! Ev Sizsiniz...” projesi barınaklara ve sakinleri olan sevimli, sadık dostlara dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra onlara fayda ve barınaklara destek sağlamayı amaçlıyor.

Projenin ilk etkinliği olan “Karabaş, Çomar ve Diğerleri” Resim Sergisi, sanatçı Hakan Derya Ömürlüoğlu’nun, barınaklarda yaşayan köpeklerin fotoğraflarından pastel tablolara dönüştürdüğü eserleri, bu projenin ilham kaynağı.

Serginin Şubat ayında, Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde açılışı yapılmış ve orijinal resimlerin tamamı satıldı. Eserlerin tuvale baskı reprodüksiyonları, KDM AVM Danışmanlık Merkezi’nin projeye desteği ile İstanbul Kale Outlet  Center  ve bir  çok  alışveriş  merkezinde   sergilenecek. Kale Outlet Center’da sergi 29 Mart-13 Nisan günleri arasında ziyarete açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri