Kardan Adam Labirenti Adana’da

25 Aralık 2013 Çarşamba

Kış eğlencesi kardan adamlar, M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşuyor

kardan-adam-labirenti-adanada

Dört mevsim farklı eğlence M1Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde yaşanıyor. Kardan Adamlar ile eğlence 15 Ocak 2014 Çarşamba günü 20.00’ye kadar M1 Merkez Adana’da devam ediyor. Kardan Adamlar, eğlendirirken sinema bileti ve toyzz shop’tan hediye çeki de kazandırıyor.

50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, etkinliğe katılma şansı yakalayacak. M1 Merkez Adana’da yılsonu ve yeni yıl için sürprizlerle dolu alışveriş kampanyaları da devam ediyor.

M1 Merkez AVM Müdürü Yalçın Öz, “Adanalılar eğlenceleri daima en farklı şekilde M1 Merkez Adana AVM’de onlar için oluşturulan en özel atmosferde yaşarlar. Bu kez de kışa hasret Adanalı çocuklarımızı “Kardan Adam Labirenti”ne bekliyoruz, çocuklarımızın ailelerine de en avantajlı alışveriş seçenekleri hazırladık” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri