Karper Gerçekten Efsane Lezzet mi?

22 Mart 2010 Pazartesi

Türkiyede üçgen peynirin adı, vazgeçilmez tadı olan Karper, 45 yılın gururu ile peynir tutkunlarına soruyor: Karper Gerçekten Efsane Lezzet mi?

karper-gercekten-efsane-lezzet-mi
Yöresel peynirlerin eşsiz harmanından gelen özgün lezzeti ve kalitesi ile 45 yıldır üçgen peynirin adı olan Karperi Hayatında Bir Kez Olsun Tatmamış Olan Var mı ki?. Bu sorudan yola çıkarak Karper efsanevi tadını oylatmak için 1 Mart 22 Mart tarihleri arasında yürüteceği bir kampanya başlatıyor ve hayranlarına soruyor: Karper Gerçekten Efsane Lezzet mi?Üçgen peynirin adı, vazgeçilmez tadı Karperin, çeşitli iletişim mecralarında hayranlarına yönelteceği bu soru, www.facebook.com/karper sitesi üzerinden oylanabilecek. Kampanya kapsamında siteye girerek, oy veren ve puan toplayan Karper severler, hem efsane lezzeti oylayacak hem de efsanelerin müzesi Londradaki Madame Tussauds Müzesini ziyaret etme şansını yakalayacak.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri