Kayseri Park AVM’de bayram şenliği

29 Eylül 2014 Pazartesi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 7’den 77’ye her yaş grubuna seslenen seçkin mağazaları ve kazandıran kampanyalarıyla Kurban Bayramında da bereketli alışverişin adresi olacak. Bayram alışverişine çıkanlara ev, otomobil ve mobilya kazanma şansı sunan Kayseri Park, herkes bu avantajlı alışverişten yararlansın diye 1, 2 ve 3 Ekim günlerinde kapanış saatini 23.00’a kadar uzattı. Kayseri Park, bayramın ilk günü ise kapılarını saat 14.00’da açacak

kayseri-park-avmde-bayram-senligi

Ziyaretçilerine doyumsuz alışveriş ve eğlence keyfi sunan Kayseri Park, bu bayramda da cıvıl cıvıl. Kayseri Park, 7’den 77’ye her yaş grubuna seslenen seçkin mağazaları ve kazandıran kampanyalarıyla Kurban Bayramında bereketli alışverişin adresi olmayı hedefliyor.

“Bayram Alışverişleri Kayseri Park’ta Kazandırıyor” sloganlı kampanya kapsamında, 11 Kasım’a kadar Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak gerekiyor. Alışveriş sonrası fatura veya fişleri Renk Kart’a işletenler arasında yapılacak çekilişle bir kişi Suat Altın İnşaat güvencesiyle lüks bir dairenin, bir ziyaretçi Toyota Plaza Aksoy’dan muhteşem bir Toyota Auris Otomobilin ve altı kişi de Ramira Mobilya’dan çok şık bir oturma grubunun sahibi olacak. Kampanyanın çekilişi ise 15 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak.

Yoğun ilgi görüyor
Kayseri Park’ın 8’inci yaşını da kapsayan ve bu nedenle 21 Haziran’da başlayan kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü söyleyen Kayseri Park Genel Müdürü Taner Aydın, “Ziyaretçilerimizin kazanma şansı bayram alışverişi ile birlikte daha da artacak” dedi.

Herkesin bu avantajlı alışverişten yararlanması ve çifte kazanç sağlaması için bayram öncesi kapanış saatlerini uzattıklarını belirten Aydın, “1, 2 ve 3 Ekim günlerinde kapanış saatimizi 23.00 olarak belirledik. Bayramın ilk günü ise tüm Kayseri Park çalışanlarının rahat rahat bayramlaşması için kapılarımızı saat 14.00’da açacağız. Bayramın ikinci gününden itibaren ise açılış - kapanış saatlerimiz normale dönecek” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri