Kayseri Park’ta bayram alışverişi keyfi uzadı

15 Temmuz 2015 Çarşamba

Kayseri Park, ziyaretçilerinin gönlünce alışveriş yapması için Ramazan ayının son üç gününe denk gelen 14-15 ve 16 Temmuz günlerinde kapanış saatini 00.00’a kadar uzattı

kayseri-parkta-bayram-alisverisi-keyfi-uzadi

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Kayseri Park, Ramazan Bayramı öncesinde ziyaretçilerini gece 00.00’a kadar ağırlayacağını duyurdu. 14-15-16 Temmuz günlerinde sabah 11.00'den gece 00.00’a kadar hizmet verecek olan Kayseri Park, bayram alışverişini aceleye getirmek istemeyenlerin yüzünü güldürüyor.

Orta Anadolu ve Kayseri’nin gözde alışveriş merkezi Kayseri Park,  yaklaşan bayram öncesi, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için yapacağınız alışverişleri keyfe dönüştürüyor. Tekstilden beyaz eşyaya, elektronikten aksesuara, ev tekstilinden ayakkabıya ve kozmetikten kuyumcuya kadar yüzlerce marka birbirinden cazip kampanyaları ile Kayseri Park’ta alışveriş tutkunlarını bekliyor.

Üstelik bayram alışverişlerinde Kayseri Park AVM’yi tercih eden ziyaretçiler, her 50 TL’lik alışverişlerinde; Bekaş İnşaat’tan lüks bir daire, Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Coralla Otomobil ve Kelebek Mobilya’dan şık ve rahat bir oturma grubu kazanma fırsatı elde edecek. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri