Kayseri Park’tan Anneler Günü hediyesi

07 Mayıs 2013 Salı

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Anneler Günü için düzenlediği kampanya ile hediye telaşına son veriyor. 10-11-12 Mayıs günleri arasında Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan 200 lira ve üzerinde alışveriş yapanlara hediye çekleri, kek kalıpları, havlu ve nevresim takımları hediye ediliyor

kayseri-parktan-anneler-gunu-hediyesi

Anneler Günü’nde annesini sevindirmek ve ona birbirinden güzel hediyeler vermek isteyenler için özel bir kampanya düzenleyen Kayseri Park, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Kayseri Park’ın 10-11-12 Mayıs günlerini kapsayan kampanyasına katılmak için aynı gün içerisinde toplamda 200 lira ve üzerinde alışveriş yapmak yeterli.

Kampanyaya katılan herkese Kemal Tanca ve So Chic’tan hediye çeki, Tefal’den kek kalıpları, English Home’dan nevresim, ferforje, ayna, havluluk ve havlu hediye ediliyor.

Doğum fotoğrafları sergileniyor
Kayseri Park, 9-12 Mayıs günlerinde farklı bir sergiye de ev sahipliği yapıyor. Doğum ve bebek fotoğrafçısı Zeynep Akşın’ın yeni doğan bebek resimlerinden oluşan fotoğraf sergisi Kayseri Park ziyaretçilerini bekliyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri