Kent Meydanı AVM'de 19 Mayıs Coşkusu

20 Mayıs 2015 Çarşamba

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’nde coşkuyla kutlandı

kent-meydani-avmde-19-mayis-coskusu

Bursa’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kent Meydanı AVM’de düzenlenen törenlerle kutlandı. Kültürpark İpek İş’te toplanan öğrenciler, Kent Meydan AVM’ye kadar yürürken, vatandaşlar da bayraklarla öğrencilere eşlik etti. Kent Meydanı AVM’deki törenlere Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Vali Münir Karaloğlu ile çok sayıda bürokrat, öğrenci ve vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenlerde Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi işitme engelli öğrencilerinin İstiklal Marşı’nın işaret diliyle okumaları dikkat çekti.

Işıklar Askeri Hava Lisesi folklor ekipleri gösterileri ilgiyle izlenirken, İpekçilik İmam Hatip Lisesi öğrencisi Süleyman Hasız, 19 Mayıs adlı şiirini okudu. Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerin davul gösterileri ilgi görürken, wus-hu, eskrim ve güreş gösterileri nefes kesti. Işıklar Askeri Hava Lisesi Jazz Before Flight Grubu’nun konseri Bursalıları coşturdu. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, mini konser veren caz grubunu uzun süre alkışladı. Törenlerin sonunda Müezzinoğlu ve Vali Karaloğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün başarılı sporcularına madalya verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri