Kentcard puanları “Sevinç Biriktiriyor”

17 Haziran 2015 Çarşamba

Konya Kentplaza AVM, açıldığı günden bu yana sadece şehrin sosyal yaşamına kattığı renkle değil, düzenlediği sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da takdir topluyor

kentcard-puanlari-sevinc-biriktiriyor

Dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği Kentplaza, sosyal sorumluluk etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek, 16 Haziran- 15 Temmuz günleri arasında tüm Konyalıları “Sevinç Biriktiriyoruz” kampanyasına davet ediyor. “Seviç Biriktiriyoruz” ile sosyal sorumluluk etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Kentplaza’da, Deha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı’nın da katılımıyla, projeyi tanıtmak amacıyla bir basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının sonunda Kentplaza yatırımcıları, “Sevinç Biriktiriyoruz” projesinin açılışını yaparak, ihtiyaç sahibi 50 çocuk için bağışta bulundu.

Kentcard ile isteyen, istediği kadar bağış yapabilecek
“Sevinç Biriktiriyoruz” projesi, Ramazan Bayramı’nın hemen öncesinde olabildiğince çok sayıdaki ihtiyaç sahibi çocuğu sevindirmeyi amaçlıyor. Kentplaza AVM’deki danışma bankosuna giderek burada bulunan kumbaraya, Kentcard puanları ile istediği kadar bağış yapabilecek olan ziyaretçiler sayesinde, çocukların yüzleri gülecek. Ziyaretçiler, bağışlayacakları Kentcard puanları ile mutlu olacak çocuklar için sevinç biriktirecek. Kentcard sahibi olmayanlar ise yine danışma bankosundan alacakları formu doldurur doldurmaz, hem bu kampanyaya katılabilecek hem de Kentcard ayrıcalıklarını yaşamaya başlayacak.

“Sevinç Biriktiriyoruz” projesinin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan, Deha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı, her çocuğun yüzünü güldürmek istediklerini belirterek, şunları söyledi: “Deha Grup’un bir yatırımı olan Konya Kentplaza, sadece sosyal yaşamın çekim merkezi olmakla kalmayıp, toplumdan aldığını yine topluma geri verme bilinciyle hareket ederek, sosyal sorumluluk projelerini sürdürmeye devam edecektir. Bayramlarımız toplumsal dayanışmanın, birlik ve beraberliğimizin en güzel haliyle yaşandığı özel günlerdir. Bugünün mutlu çocuklarının, yarının mutlu yetişkinleri olacağına inanıyoruz. Her çocuğun yüzü gülsün istiyoruz. Bu nedenle başlattığımız Sevinç Biriktiriyoruz projemizin açılışını yaparak, ihtiyaç sahibi 50 çocuğa bayramda unutmayacakları bir gün yaşatacağız. Konya halkının da bu kampanyaya destek vereceğini, bu bayramda mutlu olacak çocuk sayısının daha da artacağına inanıyoruz.”

Çocuklar unutamayacakları bir bayram yaşayacak
“Sevinç Biriktiriyoruz” projesi kapsamında birikecek tüm Kentcard puanları ile çocuklar bayramın hemen öncesinde; yeni kıyafetlerini alıp güzel bir öğle yemeği yedikten sonra Kentplaza’nın oyun alanında doyasıya eğlenecekleri, mutluluktan gerçek bir bayram yapacakları, unutulmaz bir gün geçirecek. Avm Partners tarafından yönetimi yapılan Konya Kentplaza AVM’de sürprizlerle dolu etkinliklerin yanı sıra dayanışma bilinci ile oluşturulan sosyal sorumluluk çalışmaları önümüzdeki günlerde de sürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri