Kenton’la artık pastalara tat gelecek

06 Nisan 2017 Perşembe

Yılların tatlı konusunda uzman markası Kenton, bir ilke daha imza atarak, yaratıcılıkta sınır tanımayan kadınlarımıza ithafen Meyve Suyu ile Hazırlanan Krem Şanti’yi piyasaya sundu

kentonla-artik-pastalara-tat-gelecek

Krem şanti, hepimizin bildiği gibi süt veya su ile hazırlanmakta ve çilekli krem şanti yapılmak istendiğinde çilekli çeşidi kullanılmaktadır. Ancak pastanın limonlu, vişneli veya başka bir meyveli olmasını istediğimizde bu çeşitler piyasada bulunmamaktadır.

 

Kenton Meyve Suyu ile Hazırlanan Krem Şanti ise sütle değil meyve suyu ile hazırlanıyor ve hangi meyve suyuyla hazırlanırsa onun tadını ve hafif bir şekilde rengini alıyor. Sütle hazırlanan diğer krem şantiler meyve suyu ile hazırlandığında sönük bir hal alıp, yapısı bozulurken bu ürün özel formülüyle ideal hacmi ve kıvamı sağlıyor. Aynı zamanda pastanın tadını belirleyen krem şantiye meyve tadını vererek benzersiz pastalar hazırlamanızı sağlıyor. Kenton, yaklaşan yaz ayında içinizi serinletecek, dondurularak tüketilen limonatalı kup tarifini ise kutunun arkasında tüketicilerle paylaşıyor.

 

Kenton’dan ev yapımı pastaları profesyonelleştiren Pastacı Kreması

Kenton, tüm lezzetlerin başlangıç noktası olan mutfakta, size aradığınız güveni ve yenilikleri sunmaya devam ediyor… Son zamanlarda piyasaya sunduğu pasta süsleme malzemeleri ile dikkat çeken Kenton, yeni ürünü Pastacı Kreması ile ustalık gerektirmeden pratik bir şekilde pasta yapmaya olanak veriyor.

 

Pastacı Kreması, pastanelerden aldığımız pastanın kat aralarında krema olarak, profiterol, ekler, tart ve tartolette ise dolgu olarak kullanılan yoğun kıvamlı bir kremadır. Lezzeti, rengi ve kıvamı ile profesyonel şeflerin tariflerini aratmayan Kenton Pastacı Kreması, sadece süt ile çırpılarak 2 dakika içerisinde hazırlanabiliyor. Pişmeye dayanıklı yapısı sayesinde ise kurabiye ve milföy içerisinde dolgu olarak da kullanılabiliyor.

 


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri