Kentpark’tan Kadınlar Günü’nde sürpriz etkinlik

13 Mart 2014 Perşembe

Kentpark Alışveriş Merkezi, Kadınlar Günü’nde sürpriz bir etkinliğe imza attı

kentparktan-kadinlar-gununde-surpriz-etkinlik

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, orkestra şefi ve besteci Musa Göçmen şefliğinde GOCSO senfoni orkestrası ve korosu, Kentpark Alışveriş Merkezi’nin içinde 45 kişilik bir ekiple Türkiye’nin ilk enstrumantal FlashMob’larından birini gerçekleştirdi.

KentPark AVM’de gerçekleştirilen FlashMob’ta Ludwig van Beethoven - 9. Senfoni başlayarak Mozart, Türk Marşı, Johannes Brahms, Macar dansı No.5 ve Türkçe sevilen eserlerden bir potpuri GOCSO senfoni orkestrası tarafından seslendirildi.

Kalabalık kadronun üyeleri, merkez noktaya şef Musa Göçmen’in gelmesiyle, kontrbasın karşısında yerini almasıyla KentPark AVM’nin ayrı köşelerinden, mağazalarından enstrümanlarıyla toplanarak ses getirecek müzikal bir gösteriye imzaları attı. Alışveriş merkezinin üst katlarından dev bir branda aşağıya doğru açılarak, “Kentpark AVM 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüzü kutlar” sloganı izleyicilerin daha da coşmasına neden oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri