Kentplaza’ya ödül

04 Şubat 2013 Pazartesi

Deha Grup’un yatırımı olan ve Konya’nın en büyük alışveriş merkezi olarak 2012 yılının Kasım ayında hizmete giren Kentplaza, bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Konya Vizyon Ödülleri Gecesi’nde, “Yılın Yatırımı Ödülü”nü kazandı

kentplazaya-odul

Sunuculuğunu Ayşe Egesoy’un üstlendiği, geçtiğimiz günlerde Dedeman Konya Oteli’nde düzenlenen gecede, çeşitli kategorilerde verilen ödüller sahiplerini bulurken, “Yılın Yatırımı Ödülü”nü Kentplaza adına Deha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı aldı.

Arıcı törende, halkın seçimiyle belirlenen böyle kıymetli bir ödülü almaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyleyerek, Konya halkına da Kentplaza’yı bu ödüle layık bulduğu için teşekkür etti.

1 Eylül 2012 – 10 Ocak 2013 tarihleri arasında internet kullanıcıları ile yapılan ankette kullanılan 250 bin oy ile “Vizyon Ödülleri” için seçilen “Yılın En”leri, halk tarafından belirlendi. “Yılın Yatırımı Ödülü”nü alan Kentplaza, ulusal ve uluslararası 60 markayı ilk kez Konya halkıyla buluşturarak, bir ilke de imza atmıştı. Modern mimarisi, ideal konumu ve sosyal yaşama kattığı renkle Kentplaza, şehrin yeni çekim merkezi oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri