Kim Market'ten Tekirdağ'a 3 mağaza

29 Kasım 2012 Perşembe

KİM Marketler Zinciri, İstanbul dışındaki mağaza yatırımlarına hız verdi. Kocaeli ve Sakarya illerinin dışında Tekirdağ'da da mağazalaşma çalışmalarını başlatan Kim, ilk etapta 3 mağaza yatırımıyla Trakya yapılanmasını başlattı

kim-marketten-tekirdaga-3-magaza

Yeni mağazalarıyla birlikte toplam şube sayısını 71'e çıkaran KİM, doğrudan çiftçiden ve üreticiden satın alma yaparak bölge ekonomisine de katkıda bulunuyor. Tekirdağ ilinde ilk defa mağaza açan Kim Marketler Zinciri’nin Genel Müdürü Hamit Akçay, "İstanbul ile başladığımız yatırımlara Marmara Bölgesi'ndeki tüm illerle devam edeceğiz. Bu anlamda Tekirdağ bizim için büyük önem taşıyor. Hürriyet Mahallesi ve Yüzüncü Yıl şubelerimizi açtık. Bir hafta içinde ise Çiftlikönü mağazamızı açarak şube atağımızı sürdüreceğiz. Tekirdağ başta olmak üzere Trakya genelinde mağaza yatırımlarımız sürecek" dedi.

“Doğrudan yerli üreticiden satın alma yapacağız”
Hamit Akçay, “Grup olarak yatırım yaptığımız illerde yerli üreticiyi korumayı prensip edindik. Satın almalarımızda yerli firmaların üretimi ve çiftçilerin mahsüllerini doğrudan satın alarak hem bölge ekonomisine katkıda bulunuyoruz hem de üreticinin raf bedeli maliyetiyle ezilmesinin önüne geçiyoruz. Tekirdağ mağazamızda da yerli ürünlerin satışına özen göstereceğiz. Üreticiler hiçbir aracıya ihtiyaç duymaksızın doğrudan ürünlerini raflarımızda satabilir” dedi.

Ayçay ayrıca “İstihdam noktasında da çalışanlarımızın tamamı gene Tekirdağ halkından oluşacak. Gerek engelliler için yaptığımız çalışmalar gerekse kadın girişimcilerden raf bedeli almama uygulamalarımızla topluma hizmet anlayışımızı hep bir adım önde tutuyoruz. Kazandığımız her kuruşu yeniden yatırıma harcayarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. 2 bine yakın çalışanımız ve 71 mağazamızla Marmara Bölgesi'nin en büyük yerli süpermarket zinciriyiz. Global devlerin pazardan çekilmeyi tartıştığı şu günlerde yatırımlarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz. Hedefimiz perakende sektöründe tüm pazarlarda ilk 5 arasına girmek" diye konuştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri