Kipa fiyatları geri alıyor

01 Kasım 2012 Perşembe

Kipa binden fazla temel üründe fiyatları geri alarak enflasyonun bir yıllık etkisine meydan okuyor. Enflasyon oranı yüzde 10’larda seyrederken Kipa’nın “Fiyatları Geri Aldık” kampanyası ile fiyatlar ortalama yüzde 15 indirilerek bir yıl öncesinin de altına çekilip sabitlenecek

kipa-fiyatlari-geri-aliyor

Kipa, “Fiyatları Geri Aldık” kampanyasıyla Türkiye perakende sektöründe alışıldık indirim kampanyalarının bir adım önüne geçiyor. Tesco Kipa’nın Temmuz ayında atanan yeni CEO’su Jeff Adams, kampanyanın sütten pirince, şekerden çaya temel gıda ürünlerinin yanı sıra,  kişisel bakımdan temizleyiciye geniş bir gıda dışı ürün yelpazesine de sahip olduğunu belirtti.

Adams, “Tüketicilerin en çok tercih ettikleri binden fazla temel üründe ortalama yüzde 15 indirim yaparak fiyatları sabitleyecek bu kampanya ile müşterilerimizin bütçelerinde son bir yıllık enflasyonun açtığı delikleri kapatmaya katkıda bulunacağız. Müşterilerimiz, tercih ettikleri gündelik ürünlerde kampanya beklemeden, başka yere gitmelerine gerek kalmadan,  Kipa’da bulacaklar; daha çok satın alıp daha az ödeyecekler” dedi.

Kurban Bayramı ve yılbaşı masrafları arasında sıkışan tüketiciler açısından Kasım’ın zor bir ay olduğunu hatırlatan Tesco Kipa CEO’su Adams, bu nedenle kampanyanın yarın (2 Kasım) başlayacağını ve 31 Ocak’a kadar seçilen ürünlerde fiyatları sabitleyeceğini belirtti.

24 ildeki 180’i aşan tüm Kipa mağazalarında uygulanacak “Fiyatları Geri Aldık” kampanyasında Kipa’nın öz markalı ürünlerinin yanı sıra lider marka ürünlerinde de yüzde 50’ye varan indirimler yer alıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri