Kipa Kalitesi Ucuzluk Marketleri Fiyatında

11 Kasım 2008 Salı

Kipa, Türkiye genelindeki tüm hipermarketlerinde Kipa kalitesini ucuzluk marketleri fiyatı ile müşterilerine sunuyor. Kipa hipermarketlerinde 31 Ekimde başlayan yeni dönemde, yaklaşık 800 ürün, indirimli fiyatları ile satışa sunuluyor.

kipa-kalitesi-ucuzluk-marketleri-fiyatinda
Keyifli ve güvenilir alışverişi tercih eden Kipa müşterileri, ucuzluk marketleri fiyatına kavuşuyor. Türkiye genelindeki tüm hipermarketlerinde geçtiğimiz günlerde başlayan yeni dönemde Kipa kalitesi, ucuzluk marketlerindeki fiyatlar ile buluşuyor. Kipa güvencesiyle satışa sunulan 800ü aşkın ürünün fiyatı, her hafta lider ucuzluk marketi fiyatına eşitlenirken, Kipa müşterileri ucuzluk marketindeki fiyatlarlardan alışveriş yapıyor. Kipa müşterileri, ucuzluk marketlerinde buldukları fiyatları ve ürün kalitesini tüm ürün gruplarında mağazalarda bulabilirken, ürünler, ulusal pazardaki en tercih edilen markalardan seçiliyor. Ucuzluk marketi fiyatı, Kipa kalitesi etiketleri ile satışa sunulan ürünlerin fiyatları, birebir ucuzluk marketleri ile eşitleniyor. Şu anda Kipa hipermarketlerinde gerçekleşen fiyat uygulamasının yaklaşık 1 ay içinde tüm Kipa Ekspres mağazalarında da uygulanacağını söyleyen Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Burak Dolanay, İndirim marketlerindeki fiyatların aynısını daha yüksek kalite ve alışveriş keyfiyle sunmak için yaklaşık 800 ürün için bu indirim kampanyasına başladık dedi. İndirimdeki ürünlerde yüzde 50 dolayında bir satış artışı hedeflediklerini belirten Dolanay, sözlerine şöyle devam etti: Üç günlük satışlarımızda yüzde 25 bir artış yaşadık. Bu da hedeflerimizin tutacağını kanıtlar nitelikte.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri