Kipa’dan miniklere özel etkinlik

02 Eylül 2014 Salı

Kipa, sonbaharı çocukları ve aileleri sevindirecek iki renkli etkinlikle karşılıyor. “Jess Molho ile Hepsi Bir İnci” yarışması ve “Kerem Eser ile Paytak Şov”, 13 – 14 Eylül günlerinde İzmirli Kipa müşterileriyle buluşuyor

kipadan-miniklere-ozel-etkinlik

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, İzmirli ailelere keyifli alışveriş deneyimi yaşatan etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Kipa’nın düzenleneceği etkinliklerden ilki olan “Jess Molho ile Hepsi Bir İnci” çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak. Ünlü oyuncu – sunucu Jess Molho’nun moderatörlüğünde 13 Eylül’de Kipa Çiğli AVM’de, 14 Eylül’de ise Kipa Balçova AVM’de düzenlenecek yarışmaya katılan tüm çocuklara hediyeler dağıtılacak. Yarışma, Çiğli’de 14.00 ve 17.00, Balçova’da ise 14.00 ve 15.30 saatlerinde gerçekleşecek.

İllüzyon ve komedi iç içe
TRT’de yayınlanan programıyla miniklerin sevgisini kazanan şovmen Kerem Eser ise, “Kerem Eser ile Paytak Şov” etkinliğinde sevenleriyle buluşacak. Eser’in illüzyon ve komediyi birleştiren şovu, çocukların yanı sıra ailelerin de keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. Kerem Eser, 13 Eylül’de Balçova’da 14.00 ve 17.00 saatlerinde, 14 Eylül’de ise Çiğli’de 14.00 ve 17.00 saatlerinde sahne alacak.

Diğer yandan Kipa’nın çocuklar ve aileleri ile birlikte sonbaharı karşılayacağı ücretsiz etkinliklerde, yüz boyama ve balon dağıtımı gibi aktiviteler de gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri