Koçtaş, Bursa’da adres değiştirdi

06 Nisan 2015 Pazartesi

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, Beşyol Osmangazi’daki mağazasını müşterilerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşma alanlarından biri olan Anatolium AVM’ye, yeni formatıyla taşıdı

koctas-bursada-adres-degistirdi

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, Türkiye’de yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Halen 20 ilde 43 mağaza ile faaliyet gösteren Koçtaş, Osmangazi’de yer alan mağazasını Bursa’nın en hareketli noktalarından biri olan Anatolium AVM’ye taşıdı. Bursa’daki ilk mağazasını 2007 yılında Korupark Alışveriş Merkezi’nde hizmete açan Koçtaş’ın Nilüfer Carrefour mağazası ile beraber Bursa’da toplam 3 mağazası bulunuyor.

Koçtaş’ın Bursa Anatolium mağazasının resmi açılışı, Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu, Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ve Koçtaş çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir törenle gerçekleşti.

Tüketicinin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında, en uygun fiyatlarla bulabileceği yeni nesil mağazacılık anlayışı ile geliştirilen Bursa Anatolium mağazasında, “Daha kolay ve rahat alışveriş” formatıyla müşterilerin binlerce ürün içinden kendilerine en uygun olanı kolaylıkla seçebilmeleri amaçlanıyor. Banyo, mutfak, aydınlatma, el aletleri, yer döşemeleri gibi kategorilerde tüketicilerin aklına gelen ilk marka olma hedefi ile geliştirilen Koçtaş Anatolium mağazasında 40 bin çeşit ürün yer alıyor.

Mağaza 5 bin 500 metrekarelik bir alana sahip
Koçtaş’ın Anatolium AVM’de yer alan mağazasının açılışında konuşan Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Bursa’nın İller Arası Rekabet Endeksi Araştırması’na göre yapılan sıralamada Türkiye’nin en rekabetçi 4’üncü ili olduğunu hatırlatarak, “Bursa ülkemizin gelişmiş ve önde gelen sanayi kentlerinden biri. Bursalıların evlerini güzelleştirme istekleri ve Koçtaş’a göstermiş oldukları ilgi neticesinde Bursa Osmangazi mağazamızı şehrin en işlek noktalarından bir olan Anatolium’a taşıdık.” dedi. Koçtaş’ın Anatolium AVM’de yer alan mağazasının 5 bin 500 metrekarelik satış alanına sahip olduğunu, 70 kişiye istihdam olanağı sağladığını söyleyen Alp Önder Özpamukçu, Türkiye genelinde ise 240 bin metrekareye yakın satış alanına ulaştıklarını vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri