Konyalı anneler Anneler günü’nde yemeklerini yarıştırdı

11 Mayıs 2015 Pazartesi

Konya M1 Merkez Alışveriş Merkezi Anneler Gününde keyifli bir yemek yarışmasına ev sahipliği yaptı

konyali-anneler-anneler-gununde-yemeklerini-yaristirdi

Konya M1 Merkez Konya AVM’de Anneler Günü etkinlikleri kapsamında anneler yemek yaptı babalar tattı. Etkinliğe ilgi büyük oldu. 70 annenin kıyasıya mücadele ettiği yarışmada hanımlar börek, pasta ve zeytinyağlılardaki hünerlerini sergiledi. Oldukça hırslı olan ve kazanmak için ter döken Konyalı hanımlar, yarışma öncesi ve sonrası çok eğlendi.

Banu Noyan'ın organizasyonuyla ve Elif Korkmazel'in sunumuyla gerçekleşen yarışmada ünlü aşçı Ayşe Tüter, AVM Müdürü Selçuk Koçak, Banu Noyan, Hilal Avşar, Doç. Dr. Abdullah Karaman jüri olarak görev yaptı. Anneler Günü Yemek Yarışması'nın kazananları sırasıyla Ayşe Dağ, Selma Şen ve Betül Uzer oldu.

Konya M1 Merkez AVM’de bulunan çeşitli mağazalardan binlerce liralık hediyeler kazanan anneler, “Hayatımızda en çok eğlendiğimiz ve en çok hediye aldığımız anneler günü oldu” diyerek mutluluklarını dile getirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri