Konyaya İkinci Büyük Mağaza

28 Ekim 2008 Salı

Sektörün hızla büyüyen markası Makromarket, Konyadaki ikinci büyük mağazasını geçtiğimiz günlerde düzenlendiği açılış töreni ile hizmete açtı.

konyaya-ikinci-buyuk-magaza
Açılışa Konya Valisi Osman Aydın, Konya Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Haşmet Okur, Selçuklu Belediye Başkanı Doç. Dr. Adem Esen, Meram Belediye Başkanı Refik Tuzcuoğlu, Gazeteciler Cemiyeti Konya Şube Başkanı Sefa Özdemir ve Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.Makromarket Aydınlık Şubesinin açılışında Vali Osman Aydın, Konyanın en gözde ve en büyük marketlerinden olan ve Türkiye genelinde açtığı marketlerle halka hizmet eden Makromarketin Aydınlık Şubesinin hayırlı olmasını dileklerinde bulundu.İstanbul Yolu Aydınlıkevler Mahallesinde bulunan ve eski Afra Mağaza konseptinden tamamen yeni bir mağaza konseptine dönüştürülen Makromarket Aydınlıkevler Mağazası, 4 bin 800 metrekarelik ferah ve modern satış alanında 55 bini aşkın ürün çeşidi ile Adan Zye tüm gıda ve ihtiyaç ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Bölgede en büyük mağaza olma niteliğini taşıyan Makromarket Aydınlık Mağazası ürün portföyü olarak bölge halkının önemli ihtiyaçlarını karşılayacak kapasite ve büyüklüktedir. Ferah, rahat ve sıcak bir alışveriş ortamına kavuşan Aydınlık Mağazası, 18 kasası ve 120 nitelikli personeliyle bölge halkına makro kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Konyada bir ilk: Kamera sistemli çocuk oyun alanıMakromarket Aydınlık Mağazası içinde faaliyete geçen Çocuk Oyun ve Eğlence Alanı ile mağazaya gelen müşteriler 37 yaş grubu arasındaki çocuklarını 2 eğitmene teslim ederek mağaza içinde güvenli ve rahat bir şekilde alışveriş yapma imkânı bulmaktadır.Alışveriş yapan müşteriler, Konyada ilk defa Makromarket tarafından hayata geçirilen, oyun ve eğlence alanı içinde bulunan kamera ve mağaza içinde farklı noktalarda kurulu olan TV sistemi aracılığıyla Çocuk Oyun ve Eğlence Alanında bulunan çocuklarını sürekli takip ve kontrol edebilmektedirler. Makromarket Konyadaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyorMakro kaliteyi mikro fiyatlarla sunan Makromarket Konyadaki yatırım çalışmalarına Fatih Işıklar Mahallesinde geçtiğimiz günlerde açılan yeni mağazasıyla büyük bir hızla devam etmektedir.Fatih Işıklar şubesi 250 metrekarelik kullanım alanı 15 nitelikli personeli ve 3 kasası ile bölge halkının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Türkiyenin öz sermayesiyle gelişen en büyük yerli markası olmayı hedefleyen Makromarket, toplam 9 ilde 104 mağaza ve 100 bin metrekarelik satış alanıyla hizmet vermektedir.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri