Koroplast’ta atama

08 Ocak 2013 Salı

Koroplast’ın Standart Ürünler Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne Bekir Türkoğlu, Pazarlama Müdürlüğü’ne ise Lizi M. Yılmaz atandı

koroplastta-atama

Koroplast’ın Standart Ürünler Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne Bekir Türkoğlu atandı. 2004 yılından beri Koroplast bünyesinde Toptan Grubu Satış Müdürü görevini başarıyla yürüten Türkoğlu, 1 Ocak itibariyle Koroplast Standart Ürünler Satış Pazarlama Direktörü oldu. 2011 yılından beri Koroplast Pazarlama Yöneticisi olarak görev yapan Lizi M. Yılmaz ise Koroplast Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı.

Bekir Türkoğlu, 1994 yılında Marsa ve ardından 1996 yılında Düzey Pazarlama’ da satış temsilcisi olarak başladığı kariyerine satış müdürü olarak devam etti. İş hayatını 2004 yılından beri Koroplast Toptan Grubu Satış Müdürü olarak sürdüren ve 1 Ocak 2013 itibarıyla Koroplast Standart Ürünler Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne atanan Türkoğlu, evli ve 1 çocuk sahibi.

Işık Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisi mezunu olan Lizi M. Yılmaz, Sabancı Üniversitesi İşletme ve Yönetim Fakültesi Executive MBA ile birlikte eğitim hayatını tamamladı. GıdaSA bünyesinde Piyale, Ona, Luna gibi çeşitli markaların Satış Geliştirme ve Ürün Yöneticiliklerini yaparak kariyer hayatına başlayan Yılmaz, Marmara Gıda’da Piyale Ürün Müdürü olarak profesyonel iş yaşamına devam etti.

2011 yılında Koroplast Pazarlama Yöneticisi olarak Koroplast bünyesine katılan Lizi M. Yılmaz, 1 Ocak 2013 itibarıyla da Koroplast Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri