Kukla performansları Forum Bornova’da

12 Mart 2014 Çarşamba

Forum Bornova’nın, İzmir Uluslararası Kukla Günleri kapsamında bu yıl 6’ncı kez düzenlediği Forum Bornova Kukla Oyunu Yarışması’nda, 22 farklı okuldan öğrenciler, en iyi kukla performansını sergilemek için yarışacak

kukla-performanslari-forum-bornovada

Forum Bornova’da 15-16 Mart günlerinde gerçekleşecek etkinliklerle çocuklar, Charles Perrault’un ünlü eseri Kırmızı Başlıklı Kız’ı kuklalarla canlandıracak.

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, dünyadaki sayılı kukla festivallerinden biri olan ve bu yıl 8’inci kez düzenlenen İzmir Uluslararası Kukla Günleri kapsamında, Forum Bornova Kukla Oyunu Yarışması’nın 6’ncısını 15-16 Mart günlerinde gerçekleştirecek.

Öğrencilerin yanı sıra öğretmenler, veliler ve takipçisi olan seyircilerinin de merakla beklediği ilköğretim okulları arası Forum Bornova Kukla Oyunu Yarışması’nda, bu yıl 22 okulun öğrencileri, Charles Perrault’un ünlü eseri Kırmızı Başlıklı Kız’ı sahneye koyacak.

Gelenekselleşen yarışmanın küçük kukla sanatçıları, profesyonelleri bile hayrete düşüren performanslarıyla, seyircilere keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatacak; hayal gücünün zenginliğinin ve yaratıcılığın herkes için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlayacak. Geleceğin sanatçılarının kuklalarla gerçekleştirecekleri heyecan dolu oyunları kaçırmak istemiyorsanız, 15-16 Mart gününde Forum Bornova’da buluşalım.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri