Kurun’un yeni projesi Ukrayna Kiev’de

25 Eylül 2012 Salı

Ukrayna Kiev’in gözde projesi Marmelad AVM ile Kurun, sözleşme imzaladı

kurunun-yeni-projesi-ukrayna-kievde

Birleşmiş Markalar Derneği tarafından yapılan araştırmaya göre en önemli gelişen pazarlar arasında yer alan Ukrayna Kiev’de geliştirilmekte olan, SEC Marmelad; şehir merkezindeki konumu ve 40 bin metrekare kiralanabilir alanı ile 2013 yılında en gözde alışveriş merkezi olarak açılışını yapacak.

Kurun AVM Danışmanlık tarafından yapılan açıklamaya göre SEC Marmelad, şehrin en yoğun 2 ana yol kavşağında geliştiriliyor. Toplu taşıma araçlarından 31 hattın geçiş alanı üzerinde bulunan SEC Marmelad Kiev şehrine banliyölerden gelen tren istasyonuna da yakın bir mesafede konumlanıyor.

İçinde Olimpik bir havuzun da bulunduğu Marmelad alışveriş merkezinde 3 havuzlu spor merkezi, geniş kapsamlı bir eğlence merkezi, Kiev’de ilk mağazasını açacak olan Amstore Gıda Marketi ve ofis alanları yer alacak.

Türk markalarına öncelik verilecek
Kurun Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurun, “Şirketimiz ile PKF Mava arasında imzalanan sözleşmeye göre SEC Marmelad, Türk markaları için önemli bir cazibe merkezi olacak. Hizmetlerimiz arasında ‘ana mağaza konumlandırması’, ‘mağaza karmasının geliştirilmesi’, ‘kiralanması’ ve ‘yönetim danışmanlığı’ da Kurun tarafından gerçekleştirilecek olan proje bu açıdan bakıldığında Ukrayna ve Türkiye perakende pazarı açısından da bir ilk olacak. Gelişmekte olan Kiev pazarı, ülkemiz perakende markaları için çok önemli fırsatlar sunuyor” dedi. Kurun, projede önceliğin Türk markalarına verileceğini de sözlerine ekledi.

Kurun; 2004 yılında kuruluşunun ardından İstanbul Cevahir’in satışına kadar verdiği hizmetlerin yanı sıra ülkemizde İzmir’den Bitlis’e, Trabzon’dan Antalya’ya, Edirne’den Van’a, Bursa’dan Diyarbakır’a kadar ülkemizin her noktasında geliştirilmekte olan projelere Yatırım Geliştirme Danışmanlığı vererek bilgi deneyim ve tecrübelerini uluslararası işbirlikleri ile de geliştiriyor. Hollanda, Avusturya, Bulgaristan, Libya, Kazakistan ve Japon iş ortakları ve proje işbirliklileri ile deneyimlerini pekiştiren Kurun, uluslararası tanınırlılığını artırıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri