Kutsi, aşk şarkıları ile Olivium Outlet’te

07 Şubat 2013 Perşembe

Olivium Outlet, 16 Şubat Cumartesi günü müzisyen ve oyuncu Kutsi’yi ağırlayacak

kutsi-ask-sarkilari-ile-olivium-outlette

Işıklı kalplerle süslenen Olivium Outlet, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında ziyaretçilerini özel bir etkinlikle buluşturuyor. Müzisyen ve oyuncu Kutsi, Banu Noyan organizasyonu ile 16 Şubat Cumartesi Olivium Outlet aktivite alanında ziyaretçilere özel dakikalar yaşatacak. Mini bir konser verip ardından imza dağıtacak olan Kutsi, 15.00 – 16.00 saatleri arasında sevenlerini bekliyor.

2000 yılında kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Alışveriş Merkezi, İstanbul’un ilk ve tek outlet olma özelliğini uzunca bir süre koruyup açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine, modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkânlarını sunuyor.

12 yıldır gerçek outlet olma ilkesinden ayrılmadan sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a her kesimden tüketiciye hitap eden Olivium Outlet, yenilenen yüzü ile ziyaretçisine daha modern, sade, ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapmayı vaat ediyor.

132 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanı vermekle birlikte, 7’den 77’ye herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlıyor, merkez içinin yanı sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri