Lavazza yoluna Doğu’da devam edecek

30 Aralık 2013 Pazartesi

Gençler kahveyi sevdi. İtalyan kahve markası Lavazza, Doğu’da yeni mağazalar açarak Türkiye’deki mağaza sayısını 100’e çıkartacak

lavazza-yoluna-doguda-devam-edecek

İtalya’nın kahve zinciri markası olan Lavazza, Türkiye’de hızlı büyüyor. Lavazza’yı 10 yıldır Türkiye’de temsil eden BEST AŞ CEO’su Sertaç Akyüzol, hedeflerinin 2014 sonunda 100 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi.

Lokasyon olarak bu yıl İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’ya öncelik verdiklerini belirten Akyüzol, önümüzdeki yıl Gaziantep, Kahramanmaraş ve Erzurum’da da şube açmayı planladıklarını ifade etti. Bütün kafelerini franchising olarak verdiklerini belirten Akyüzol, civar ülkelerden de mağaza açmak için teklif geldiğini söyledi.

Yeni çeşitler yolda
Gençlerin kahveyi sevdiğini söyleyen Sertaç Akyüzol, “Araştırıyor, deniyor ve tavsiye ediyorlar” dedi. Akyüzol, yakında 11 çeşit sıcak çikolatanın da mönüye gireceğini de kaydetti.

Kaynak: Akşam / Burçin GöktanGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri